Głowacki Karol

Głowacki Karol

Swoje doświadczenie pracy z ciałem rozpocząłem w 1998 roku od nauki Tai Chi. Moim pierwszym nauczycielem był znakomity praktyk i instruktor Kazimierz Kus, który przekazał mi drogocenną filozofię Wschodu, techniki walki, metody leczenia i wzmacniania własnego ciała oraz wiedzę o kanałach energetycznych. To właśnie praktyka pod jego okiem zainspirowała mnie do dalszego zgłębiania wiedzy o ciele i umyśle.

W roku 2001 spotkałem mojego drugiego nauczyciela, którym jest Lama Ole Nydahl. Przez kolejne lata praktyki otrzymałem od Lamy Ole szereg inicjacji i metod pracy z umysłem.
To właśnie Lama Ole Nydahl pokazał mi jak ważna jest praca dla dobra innych istot.

W 2007 roku skończyłem licencjat na kierunku Ratownictwo Medyczne i rozpocząłem pracę jako strażak ratownik w Państwowej Straży Pożarnej.
Swoje doświadczenie instruktorskie zdobywałem zostając instruktorem American Heart Association (AHA) oraz prowadząc liczne kursy pierwszej pomocy.

Kolejnym krokiem na ścieżce mojego rozwoju było spotkanie z metodami Jivaki dzięki mojemu przyjacielowi i wspaniałemu nauczycielowi Krzysztofowi Szabatowi. Zainspirował mnie swoja skutecznością leczenia ciała tymi metoda.

W 2013 roku wziąłem udział w swoim pierwszym kursie Jivaka Body and Mind, który prowadził Gunther Krüger.
Byłem absolutnie zaskoczony na jak głębokich poziomach można pracować z ludźmi. Kolejne lata poświęciłem na zgłębianiu wiedzy i doświadczenia pracy z ciałem i umysłem metodami Jivaki właśnie pod jego okiem.

Moim nauczycielem jest również Takashi Yoshizawa, który prezentuje mistrzowski poziom pracy z ciałem i ma ogromne doświadczenie w masażu Tajskim. Takashi jest wieloletnim uczniem i asystentem Ajahna Pichesta Boonthumme. Uczy terapeutów i studentów masażu tajskiego i refleksologii w wielu krajach.


Gabinet:

Centrum Joga i Pilates
Gdynia
ul. Starowiejska 54/3 (2 piętro)

Kontakt:
centrum@jogapilates.pl
kom. 507 154 782 / 884 886 621

Kontakt bezpośredni:
karol@jivaka.eu