Kto może skorzystać z sesji?

Doświadczenie obecnych terapeutów jak również ich nauczycieli i całej linii przekazu nauk Jivaka pokazuje, że korzyści z sesji może poczuć absolutnie każdy człowiek otwarty na pracę tymi metodami.

Metody i doświadczenie pracy z ludźmi to żywy przekaz z nauczyciela na ucznia od około 2500 lat. Taki sposób przekazu nauk pozwala na dostosowywanie metod do potrzeb obecnych czasów jak również nieustanne ich rozwijanie. Efektem tego jest wspaniałe narzędzie pomagania innym w sposób skuteczny i odpowiedzialny.

Na poziomie ciała udział w sesji wspomaga leczenie ciała z rozmaitych chorób.
Bardzo ważne jest zrozumienie, że podczas sesji terapeuta nie leczy. Pomaga on stworzyć warunki, w których ciało ma możliwość lepszego funkcjonowania. Poprawia się jego żywotność. Ciało otrzymuje możliwość uruchomienia mechanizmów samoleczenia i regeneracji co jest naturalną możliwością każdego żyjącego człowieka.

Na poziomie umysłu otrzymujemy szansę świadomej pracy z ciężkimi przeżyciami, zespołem stresu pourazowego, depresją i innymi zaburzeniami mentalnymi. Możliwe jest uwolnienie się od napięć psychicznych oraz ciężkich traum w sposób bezpieczny i kontrolowany. Jednoczesne nabieranie pewności siebie oraz poczucia stabilności i ugruntowania w życiu pozwala na pozostawienie efektu uwolnienia na stałe.
Metody pracy w tych przypadkach są bardo subtelne i łagodne oraz dostosowane do otwartości i możliwości osoby otrzymującej sesje. Uwalnianie emocji i traum następuje samoistnie w momencie kiedy klient jest na to gotowy mentalnie.