Jak się przygotować do sesji?

Aby móc się w pełni cieszyć sesją najlepiej przygotować się do niej trochę wcześniej. Unikniemy w ten sposób niepotrzebnej niepewności i już od pierwszych minut będziemy czerpać pełną przyjemność z zabiegu.

Oto kilka wskazówek:

  • Jest to sesja sucha – bez użycia olejków więc można zabrać luźne, wygodne nie krępujące ruchów ubranie z długimi nogawkami oraz czyste cienkie skarpetki.
  • Zdejmij biżuterię. Kolczyki, pierścionki, łańcuszki, zegarek itp. mogą powodować dyskomfort.
  • Ponieważ jest to intensywna praca z ciałem ostatni obfity posiłek powinien być zjedzony nie krócej niż 1,5 godziny przed zabiegiem.
  • Aby móc cieszyć się tym czasem wyłącz telefon przed rozpoczęciem sesji. To jest czas tylko i wyłącznie dla Ciebie i Twojej przyjemności.
  • Zaplanuj swobodny czas na sesje oraz ok. 1 godziny po zabiegu. Warto nacieszyć się stanem głębokiego relaksu i pozwoli przejść do codziennego życia.

Ponieważ każdy z nas ma inne ciało, potrzeby i problemy więc każdy potrzebuje indywidualnej sesji. Przybliżony czas trwania to 1,5 do 2,5 godziny i zależy od Twoich potrzeb.

Ważne aby przed zabiegiem poinformować terapeutę o posiadanych chorobach i dysfunkcjach organizmu oraz zażywanych lekach. Informacje te pozwolą na dobranie odpowiednich technik pracy.