Terapeuci Jivaka Body & Mind

Gunther Krüger

Ma długoletnie i głębokie doświadczenie w zastosowaniu i przekazywaniu metod, służących zdrowiu ciała i umysłu. Jego powołanie wywodzi się z głębokiego zainteresowania ludzką dojrzałością, naturalnością i mistrzostwem.
Czytaj więcej…


Głowacki Karol

Swoje doświadczenie pracy z ciałem rozpocząłem w 1998 roku od nauki Tai Chi. Moim pierwszym nauczycielem był znakomity praktyk i instruktor Kazimierz Kus, który przekazał mi drogocenną filozofię Wschodu, techniki walki, metody leczenia i wzmacniania własnego ciała oraz wiedzę o kanałach energetycznych. To właśnie praktyka pod jego okiem zainspirowała mnie do dalszego zgłębiania wiedzy o ciele i umyśle.
Czytaj więcej…


Szymon Chmielewski

Mam długoletnie i głębokie doświadczenie w zastosowaniu i przekazywaniu metod służących zdrowiu ciała i umysłu. Moje powołanie wywodzi się z głębokiego zainteresowania ludzką dojrzałością i naturalnością.
Czytaj więcej…


Anna Gidzińska

W życiu kieruję się głosem serca i siłą spokoju.

Jestem wykwalifikowanym instruktorem Kaligrafii Jogi i specjalistą od Masażu Tajskiego Nuad Boran, Jivaka Body &Mind. Nauki pobieram bezpośrednio od Mistrzów: Lamy Ole Nydahla, Gunthera Krϋgera, Krzysztofa Szabata oraz Takashiego Yoshizawy i M. Zenhua Yanga.
Czytaj więcej…